Dr. Spiller - Biocosmetics

Bio Active Moisturizing Cream

Produkt #100307

Hydratační 24 hodinový krém pro zralou / dehydratovanou pleť

Obsažené stimulující aktivní látky pomáhají chránit a podporují dlouhodobé zlepšení krevní cirkulace, zatímco alpský med dodává intenzivní hydrataci. Navíc s obsahem oleje z mokřadky, růžové vody a posilujících pšeničných klíčků.

Bio Protecting Care Cream

Produkt #100407

Jemný, 24-hodinový krém pro suchou / citlivou pleť.

Krém se zklidňujícím účinkem díky obsahu oleje z Třezalky tečkované a extraktům z citrusových květů. Obnovující účinky arniky a šišáku pomáhají snížit zarudnutí pleti, zatímco růžová voda s intenzivními hydratačními vlastnostmi pomáhá zmírnit pocity sucha a pnutí pleti.

Bio Clarifying Body Peel

Produkt #101213

Stimulující čistící prostředek s ochrannými účinky.

Směs alpských bylin spolu s peelingovými granulemi z čisté kamenné soli dodávají cenné stopové prvky a zároveň jemně odstraňují přebytky odumřelé kůže, mazu a nečistot. Tělový peeling navíc podporuje krevní cirkulaci.

Bio Concentrated Care Cream

Produkt #101307

Bohatý 24–hodinový krém pro zralou pleť a pleť vyžadující zvláštní péči.

Krém s intenzivním anti - aging efektem díky extraktu ze šípků s obsahem nenasycených mastných kyselin. Krém dále obsahuje Jarmanku větší napomáhající obnově pleti a protěž, která pomáhá stabilizovat hydrataci pleti a taktéž zlepšuje strukturu pleti. V neposlední řadě obsahuje také extrakty z letního šeříku a pšeničných klíčků, které pomáhají chránit pleť před volnými radikály.

Bio Exclusive Renewal Complex

Produkt #101507

24–hodinový krém pro mladistvě zářící pleť.

Obsahuje výtažky z protěže, jitrocelu a alpské růže, které chrání před oxidací a předčasným stárnutím pleti. Osvěžující hořec a vitalizující účinky pupenů Buku lesního zabezpečují pevnost, pružnost a elasticitu pleti.

Bio Mild Cleansing Foam

Produkt #101511

Jemná čistící pěna pro všechny typy pleti.

Obsahuje zklidňující a osvěžující citrusové květy, hydratační a osvěžující růžovou vodu, alpskou Vrbovku drchničkolistou pomáhající regulovat produkci mazu. Navíc obsahuje i výtažky z protěže a hořce, které přispívají k ochraně pokožky. Vyrovnává a zlepšuje stav pleti.

Bio Soft Peeling

Produkt #101707

Jemný, ale intenzivní peeling pro odstranění odumřelých kožních buněk.

Jemně rozemletá meruňková jádra a stimulující citrusové květy výrazně pomáhají zlepšit stav pleti. Harmonizační pěstící vlastnosti protěže a hořce spolu s uklidňujícím účinkem oleje z Třezalky tečkované dokonale vyvažují tuto kombinaci.

Bio Harmonizing Facial Toner

Produkt #101812

Vyvažující tonikum s obsahem alpských substancí.

Harmonizující tonikum obsahující vzácné, typicky alpské rostliny jako jsou hořec a Protěž alpská. Navíc s obsahem růžové vody a zklidňujícím extraktem z citrusových květů.

Bio Vitalizing Hydro Gel

Produkt #101907

Intenzivní posilující pěstící gel s ochrannými účinky.

Tento osvěžující gel obsahuje povzbuzující extrakty z citrusových květů, ochranné a zklidňující extrakty z hořce a yzopu a v neposlední řadě také cennou protěž a růžovou vodu poskytující dlouhotrvající hydrataci.

Bio Soothing Moisturizing Emulsion

Produkt #102007

Zklidňující pěstící komplex pro poškozenou pleť.

Tento jemný přípravek obsahuje Šišák alpský a pravou arniku, které mají výrazně zklidňující účinek na podrážděnou pleť. Extrakt z mokřadky zabezpečuje intenzivní hydrataci, zatímco pravá alpská protěž pomáhá s obnovou pleti. Pro hladkou a zdravou pleť bez mastného lesku.

Bio Caring Cream Mask

Produkt #102107

Osvěžující intenzivní péče s vyhlazujícím efektem.

Maska s obsahem bohatého extraktu z Rakytníku řešetlákového a cenného oleje z Třezalky tečkované má hluboce obnovující a povzbuzující účinky. Dostatek hydratace zabezpečuje alpský med a protěž. Pěstící Jarmanka větší a povzbuzující hořec pomáhají zdokonalit strukturu pleti.

Bio Soothing Handcream

Produkt #102309

Okamžitá úleva pro ruce vyžadující zvláštní péči.

Tento přípravek s obsahem Slézu lesního, Šišáku alpského a čistého lněného oleje má okamžitý zklidňující účinek a zajistí dlouhotrvající hydrataci. Navíc, antioxidační účinky vzácné protěže umožňují trvalou ochranu před povětrnostními vlivy. Rychle vstřebatelná konzistence krému zklidňuje popraskanou a podrážděnou pokožku rukou.

Bio Balancing Alpine Complex

Produkt #114707

Vyrovnávající zmatňující 24-hodinový přípravek pro mastnou / kombinovanou pleť.

S obsahem arniky a vrbovky, které zklidňují a regenerují, krém přispívá ke snížení zarudnutí pleti. Extrakt z yzopu posiluje ochranné vlastnosti protěže, zatímco olej z bodláku a zinek poskytují vyvážený matující efekt.

Bio Reviving Eye Cream

Produkt #115505

Intenzivní pěstící komplex pro všechny typy pleti.

Uklidňující a ochranné složení s citrusovými květy a extraktem z heřmánku pomáhá redukovat otoky a vrásky. Vysoce koncentrované výtažky z alpské růže, protěže a jitrocelu přispívají ke snížení únavy pleti způsobené oxidací, a ke zvýšení elasticity pleti v oblasti citlivých očních partií.

Bio Cooling Mineral Mask

Produkt #116707

Relaxační péče pro poškozenou a unavenou pleť.

Tato zklidňující formulace arniky, Šišáku alpského a yzopu je určena zejména pro podrážděnou pleť. Intenzivní hydratační účinek protěže a růžové vody podporují přirozené funkce kůže a zároveň navozují pocit svěžesti.

Bio Relaxing Skin Oil

Produkt #119010

Lehký masážní a pěstící olej s wellness faktorem.

Kombinace oleje ze zklidňující Třezalky tečkované a rychle vstřebatelného oleje z Bodláku obecného dodávají pleti pružnost, aniž by zanechaly mastný film. Vysoká úroveň nenasycených mastných kyselin ze vzácného lněného oleje a schopnost oleje z Mokřadky Douglasovy vázat vodu propůjčují tomuto oleji ty nejlepší pěstící a relaxační účinky.

Bio Ampulles Intensive

Produkt #121037

Posilující ampule s obsahem alpských ingrediencí se zpevňujícím efektem.

Zklidňující složky ve vysoce koncentrovaném vzorci s obnovující a oživující funkcí. Revitalizační šípek a extrakty z pupenů buku mají dlouhotrvající anti-aging efekt. Ampule je obohacena také o výtažky z protěže a růžovou vodu, která v tomto vyhlazujícím přípravku optimalizuje úroveň hydratace pleti.

Bio Alpine Splash

Produkt #128412

Přirozené osvěžení díky alpským esencím.

Hydratační růžová voda s hořcem má stimulačním účinek. Důvtipná kombinace vzácné alpské protěže a yzopu poskytuje povzbuzující péči s dlouhotrvajícím uklidňujícím účinkem. Navíc obsažený letní šeřík poskytuje ochranu před volnými radikály.

Bio Refreshing Shower Gel

Produkt #128912

Jemný mycí prostředek pro celé tělo.

Sprchový gel obsahující stimulační Sléz lesní a Šišák alpský, který má výrazný zklidňující efekt i na citlivou pleť. Hydratační složky obsažené v růžové vodě a vzácné protěži zbraňují pocitům sucha a napětí.

Bio Hydrating Body Cream

Produkt #129513

Zklidňující emulze pro citlivou pokožku.

Tento hydratační přípravek obsahuje pěstící Protěž alpskou a Sléz lesní, které udržují rovnováhu pokožky, chrání a činí pokožku pružnější. Zklidňující účinky Šišáku alpského a bohatého lněného oleje poskytují tolik potřebnou péči suché a podrážděné pokožce. Tělový krém s vynikající vstřebatelností, nezanechává mastný film.

Bio Aloe Sensitive Cleansing Gel

Produkt #140212

Pro všechny typy pleti

Nealkalický mycí gel pro jemné a šetrné čistění pleti. Otevírá póry pokožky - intenzivní čistící efekt.

Bio Lip Balm

Produkt #118319

Ochranná péče o popraskané rty.

Vysoce efektivní přírodní složení s obsahem pravého včelího vosku a uklidňujícím heřmánkem pro ochranu a hydrataci rtů. Díky obsaženým zklidňujícím a hydratačním složkám budou vaše rty opět hladké a hebké.

Bio Wellness Tea

Produkt #124217

Sofistikovaná přestávka pro tělo i duši. Jemný mentol a uklidňující meduňka v kombinaci s vybranými květy a plody poskytují vysoce aromatické a vyvážené potěšení.

Bio Active Moisturizing Cream

Bio Protecting Care Cream

Bio Clarifying Body Peel

Bio Concentrated Care Cream

Bio Exclusive Renewal Complex

Bio Mild Cleansing Foam

Bio Soft Peeling

Bio Harmonizing Facial Toner

Bio Vitalizing Hydro Gel

Bio Soothing Moisturizing Emulsion

Bio Caring Cream Mask

Bio Soothing Handcream

Bio Balancing Alpine Complex

Bio Reviving Eye Cream

Bio Cooling Mineral Mask

Bio Relaxing Oil

Bio Ampulles Intensive

Bio Alpine Splash

Bio Refreshing Shower Gel

Bio Hydrating Body Cream

Bio Aloe Sensitive Cleansing Gel

Bio Lip Balm

Bio Wellness Tea

Kontakty

Medim spol. s r.o.
Selská 80, 614 00 Brno
Česká republika
Tel: +420 545 235 668
Fax: +420 545 235 138
Email: drspiller@drspiller.cz
Internet: www.drspiller.cz