Dr. Spiller - Cellebration - luxusní kosmetická řada Cellebration

Gentle Selective Cleanser

Produkt #114012

Luxusní vysoce účinná krémová čistící emulze

Krémová čistící emulze, Jemně odstraňuje nečistoty a make-up, zanechává pokožku zářivou, bez pocitu napětí. Posiluje ochrannou funkci pleti a poskytuje cenné účinné látky.

Delicate Refreshener

Produkt #114112

Vysoce účinné a luxusní anti-aging gelové tonikum

Toto jemné gelové tonikum bez obsahu alkoholu čistí a zároveň stimuluje a stabilizuje pH pokožky. Podporuje přirozený kyselý plášť pleti. Pleť je důkladně vyčištěna a připravena pro další pečující produkty. Revitalizuje a zlepšuje pevnost a pružnost pokožky.

Line Reducing Serum

Produkt #114206

Vysoce koncentrované revitalizační sérum pro nejvyšší nároky.

Revitalizační sérum se speciální kombinací složek, které snižují známky předčasného stárnutí, jako jsou jemné vrásky a unavená pleť. Kombinace kyseliny hyaluronové a vybraných peptidů podporuje syntézu kolagenu a zpevňuje kontury obličeje, zlepšuje hydrataci, pružnost a pevnost. Pleť bude hladší, jemnější a více tónovaná.

Reactivating Cream

Produkt #114307

Luxusní anti-aging 24 hodinový krém. Pro vláčnou pleť se svěžím a mladistvým vzhledem.

Tento luxusní krém se sloučeninou CELLEBRATION® a dalšími inovativními aktivními látkami snižuje hlavní příznaky stárnutí jako jsou vrásky, ztráta elasticity pokožky, drsná a unavená pleť. Unikátní textura poskytuje hladký a zvláčňující pocit, který trvá po celý den. Aktivuje mladistvý vzhled pleti a poskytuje jí rozsáhlou regeneraci.

Reactivating Cream Light

Produkt #114407

Luxusní anti-aging 24 hodinový krém s nižší hladinou lipidů. Pro vláčnou pleť se svěžím mladistvým vzhledem.

Tento luxusní krém se sloučeninou CELLEBRATION® a dalšími inovativními aktivními látkami snižuje hlavní příznaky stárnutí,jako jsou vrásky, ztráta elasticity pokožky, drsná a unavená pleť. Unikátní textura poskytuje hladký a zvláčňující pocit, který trvá po celý den. Aktivuje mladistvý vzhled pleti a poskytuje jí rozsáhlou regeneraci.

Recovery Eye Contour Cream

Produkt #114539

Luxusní anti-aging oční krém

Tento vypínací anti-aging pěstící oční krém má cílené a rovnoměrně působící účinky, které mění oblast očního okolí. Mizí vrásky, pokožka je hladší a rozjasněná, otoky a tmavé kruhy mizí, pleť je uvolněná a mladší.

Gentle Selective Cleanser

Delicate Refreshener

Line Reducing Serum

Reactivating Cream

Reactivating Cream Light

Recovery Eye Contour Cream

Kontakty

Medim spol. s r.o.
Selská 80, 614 00 Brno
Česká republika
Tel: +420 545 235 668
Fax: +420 545 235 138
Email: drspiller@drspiller.cz
Internet: www.drspiller.cz